. . .

Jakie zabawki są najodpowiedniejsze dla twojego pupila?

Wybór pluszaka dla psa.

Zabawa z czworonogiem jest niezwykłą okazją, aby spożytkować energiczność naszego pupila, a jednocześnie pogłębiać zaufanie. Częste zabawy wpływają pozytywnie na witalność zwierzęcia, a także dają frajdę właścicielowi. Gry dobrze jest wzbogacać przy użyciu zabawek dla psów. W sklepach znajdziemy niemało różnorodnych rodzajów zabawek dla psów, ale jak zakupić tą najlepszą?

Piłki dla psa.

Ukochaną zabawką naszych czworonogów jest piłka dla psa. Tą tradycyjną zabawkę dostaniemy w większości sklepów zoologicznych w różnych rozmiarach, dopasowanych do gabarytów naszego zwierzaka. Piłki dla psów wykonywane są z różnorodnych tworzyw, mogą być piłki gumowe, z materiału czy z plastiku. Przy wyborze piłki dla psa trzeba wziąć pod uwagę na jej wielkość. Wielkości piłek dla psów są stałe, jednak musimy myśleć o możliwości zadławienia się w trakcie zabawy, w przypadku gdy piłka dla psa jest zbyt mała. Kupując nową piłkę pamiętajmy o bezpieczeństwie naszych zwierząt. Jest to szczególnie istotne, gdy jesteśmy opiekunami mniejszych ras psów, takich jak pudle albo yorki, którym wybieramy mniejsze rozmiary zabawek.

Frisbee dla psa.

Jeśli chcielibyśmy wyszaleć się z psem na łonie natury świetnym wyborem będzie frisbee dla psa. Ciężko znaleźć czworonoga, który oprze się w tej zabawce. Frisbee dla psa lepiej używać na otwartym terenie, takiej jak łąka, park lub ogród, tam gdzie zwierzak może wybiegania się. Jeśli piesek potrafi przynosić zabawkę spowrotem, warto znaleźć frisbee dla psa o odpowiedniej wielkości, tak aby psu łatwo można było przenosić zabawkę w pysku. Frisbee dla psa nie powinno być zbyt twarde, ponieważ istnieje ryzyko niezamierzonego uderzenia psa frisbee podczas zabawy, więc w celu uniknięcie bolesnych wypadków szukajmy zabawek elastycznych. Zabawa z frisbee jest ciekawą formą aktywności, a jak wiadomo sport to zdrowie!

akcesoria dla psów